En Güzel Seyahat Hediyeleri

1. Gez – Kazı Dünya Haritası

Etkileşimli bir Dünya haritasına kim hayır diyebilir ki? En çok hoşuma giden seyahat hediyeleri arasında liste başı olmayı başardı. Gezdiğiniz yerleri kazıyarak haritayı renklendirebilirsiniz. Türkiye’de nereden satıldığını bir türlü bulamadım. Eğer bu konuda bilginiz varsa yazının sonundaki form ile yorum bırakmanızı rica ediyorum. UncommonGoods web sitesinden sipariş verebilirsiniz.

16 YORUM

 1. Haritayı aliexpress’ten 6 dolara sipariş ettim, geldi ve duvarıma astım bile. Gerçekten çok güzel, sizin yazınız sayesinde keşfetmiştim, sonucu da haber vereyim istedim sipariş vermek isteyen olursa diye. Bu arada aliexpress’i ben de çok sık kullanıyorum, bir sorun ben de yaşamadım, aynı şekilde bir kez elime ulaşmayan ürün oldu. “Tracking number” ile gönderenleri tercih etmek gerek, yoksa PTT’nin insafına kalıyorsunuz.

 2. Kitaplar sepete eklendi bile. Ama kendime hediye 🙂 Ayrıca Tripod harika bi çözüm olmuş çok beğendim. Nereden bulabilirim onu?

 3. Harita harikaymış 🙂 Ben de isterem.
  Aliexpress çok sık kullanıyoruz biz. Bugüne kadar sadece 1 kez ürün gelmedi, onda da paramızı iade ettiler.

  • Ben hiç kullanmadım Aliexpress’i. Nedense bir türlü güvenemiyorum çinlilerle online iş yapmaya 🙂
   Ama kullanan herkesin de memnun olduğunu görüyorum. Acaba toplu bir sipariş verip ticarete mi atılsak hahaha

 4. Fiyatta en uygun Çin sınırlar içerisinde 35RMB idi yaklaşık 12TL fiyat karşılaştrmasında işinize yarar.

 5. Merhabalar, bahsettiğiniz haritayı bende Taobao.com’dan aldım Çin’de yaşadığım için temin etmesi çok kolaydı. Harita çok keyifli imkanınız varsa mutlaka edinin feci gaza getiriyor..

 6. Türkiye’de bir yerde satılıyor mu o harita bilmiyorum, ama Aliexpress’te buradaki sitenin yarı fiyatından da ucuza ücretsiz kargo seçeneğiyle gördüm kontrol edince şimdi. Gerçekten güzel fikirmiş!

CEVAP VER

Yorumunuz
Adınız

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.