Booking.com
Hürriyet seyahat web sitesi de dolu dolu içeriğe sahip.

Yenilenen Hürriyet Seyahat

Yürüyerek yaptığım Balkan turunun ardından yaptığım röportaj sayesinde tanışmıştım Hürriyet seyahat ekiyle. O günden itibaren fırsat buldukça Pazar günleri aldığım Hürriyet ile takip etmeye çalıştığım seyahat ekini yurtdışında olduğum zamanlarda da Hürriyet Seyahat sitesinden okumayı tercih ediyorum.

Her hafta hem yurtiçi hem yurtdışı şehirler, farklı ülkeler, seyahat tarzları ilgili geniş bilgilerin yer alması Hürriyet Seyahat’i sıradan pazar eklerinden ayırarak saklanacak, arşivlenecek bir gazete olmasını sağlıyor.

hurriyet01

İki haftalık bir süre için Sırbistan’dan Türkiye’ye döndükten sonra pazar günü satın aldığım Hürriyet’in seyahat ekini okumaya başlayınca ekin içeriğindeki yenilikler dikkatimi çekti.
Yeni eklenen “Seyahat Doktoru” bölümünde okuyuculardan gelen sorulara konunun uzmanlarından yanıtlar yer almakta. Hemen yanı başında yer alan “Seyahat Modası” bölümü her ne kadar bana hitap etmese de mevsime uygun giyim fikirlerini okurlara ulaştırmakta.

Seyahatin zenginleşen içeriği de keyifli ve dolu dolu bir okuma sunmakta. Bu yıl Göcek’te nerede kalmalı, neler yemeli, Tatilde patayı cepte tutmanın 10 yolu, kararsızlar için cazip tatil önerileri, ‘doya doya’ gezmek için lezzetli 10 rota vs… gibi farklı bütçe ve tarzlarda seyahat edenler için zengin ve doyurucu içeriği sağlamakta başarılı olmuşa benziyor.
Zenginleşen içeriğin en dikkat çekici kısmı ise haftalık yazıları ile Hürriyet Seyahate katılan Ayhan Sicimoğlu ve Saffet Emre Tonguç oldu.

Hürriyet seyahat web sitesi de dolu dolu içeriğe sahip.
Hürriyet seyahat web sitesi de dolu dolu içeriğe sahip.

Tüm bu yenilikler ve zenginleşen içerikle keyifli bir seyahat ekinin yayınlanıyor olması benim de hoşuma gitti. Her hafta farklı bölgeler hakkında detaylı bilgilerin yer aldığı Hürriyet Seyahat arşivlenerek gelecek için planladığınız seyahatlerinize güzel bir rehber olacaktır.

İlginizi Çekebilir!

İznik Kano Festivali | 31 Mart 1-2 Nisan

Son yıllarda çeşitli yollar ile şehirden kaçmak isteyen kişiler giderek çoğalıyor. Bisikletle, trekking grupları ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir