Booking.com

Türkiye’nin Tur Merkezi: Turgezgini.com

Seyahat kimisi için denizin ve güneşin tadını çıkarmakken, kimisine doğayla baş başa olduğu bir çadır kampıdır. Bazısı sevdiği insan ile egzotik adaların birinde kaybolup gitmek ister, bazısı için ise huzur heyecandadır. Güney Afrika’da bir safari turundadır mesela.

Gitme sebepleri birbirinden farklı olsa da, gidememe sebepleri genelde benzerdir seyahatlerin.  Seyahate ayrılacak bütçe, zamansızlık ve planlama hatası öncelikli engeller olarak seyahatçilerin karşısına çıkarken, bütün organizasyon, tur şirketlerine bırakıldığında ise onlarca tur şirketi arasından hangisinin en iyi fiyata en avantajlı hizmeti sunacağı  ikileminde kalınıyor sıklıkla.

tur-gezgini

Turgezgini.com bu ikilem ve engellerin sona erdiği, tur şirketlerinin sayfaları arasında kaybolmadığımız ve tüm turların tek elde toplandığı bir adres olarak karşımıza çıkıyor. 50’den fazla tur şirketinin, hem yurt içi hem yurt dışındaki binlerce farklı rotaya gerçekleştirdiği turları bünyesinde barındıran, turlar arası fiyat ve hizmet karşılaştırmasının yapılabildiği Turgezgini.com ile seyahat tutkunları tek sayfada bütçeleri dahilindeki tüm turlara ulaşabiliyor ve seyahat planlamaları en hızlı ve kolay şekilde tamamlanabiliyor.

Dört farklı rezervasyon seçeneği sunulan Turgezgini.com’da direk websitesi üzerinden yapılan Online Rezervasyon ve ilgili tur şirketinin websitesine yönlendirilerek yapılan Site Dışı Rezervasyon seçeneklerinin yanısıra Groupon, Grupanya, Şehirfırsatı gibi farklı birçok indirimli alışveriş sitesinde yer alan turlara da yine Turgezgini.com aracılığı ile tek adresten ulaşılarak, Günlük Fırsat rezervasyonu da yapılabiliyor.

Turgezgini.com’un tur rezervasyonlarında getirdiği en önemli yeniliklerden biri ise dördüncü rezervasyon şekli olan Güvenli Rezervasyon. Kullanıcı tarafından ödemenin yapılıp tur operatörleri tarafından hizmetin sunulamaması durumunda oluşacak para iadesi sorunlarına engel olmak adına, Turgezgini.com güvenli rezervasyonlarda  ödenen ücreti, turun ilk gününe kadar bünyesinde tutuyor ve turun ilk günü tur şirketine teslim ediyor. Turun gerçekleşmemesi durumunda ise kısa süre içerisinde kullanıcıya ödedikleri ücret iade ediliyor. Böylelikle ücret ödemesi ve bu ücret karşılığı kullanıcı tarafından beklenen hizmet konusunda bir güven ortamı yaratılmaya çalışılıyor.

Turgezgini.com seyahat tutkunlarına sağladığı avantajlar yanında, tur şirketleri için de önemli bir satış kanalı görevi görüyor. Ayrıca küçük ölçekli tur şirketlerinin görünürlüğünün artacağı Turgezgini.com’da, büyük tur şirketleri de rakipleri ile arasındaki fiyat ve hizmet farklılıklarını inceleyebiliyor.

Her mevsimin gezginlerine Türkiye’nin en geniş tur rehberini sunmayı hedefleyen Turgezgini.com, seyahat tutkusunun sınırlarının olmadığı bir dünyayı St. Augustine’in sözleriyle tanımlıyor:

 “Dünya bir kitaptır ve gezmeyenler sadece bir sayfasını okur”

İlginizi Çekebilir!

İznik Kano Festivali | 31 Mart 1-2 Nisan

Son yıllarda çeşitli yollar ile şehirden kaçmak isteyen kişiler giderek çoğalıyor. Bisikletle, trekking grupları ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir