Tipik Hostel Gezginleri

2

Hostellerde konakladığınız zaman birbirinden farklı insanlarla ve olaylarla karşılaşacağınızı söylemek isterim. Hostelde konaklamanın temel kuralları olsa da bunlar bazı durumlarda esneyebilir. Karşılaşmanız olası gezgin tipleri arasından en çok hoşuma gidenleri, biraz da espriyle, tanıştırmak isterim.

Bu yazı tamamen kişisel gözlemlerime göre derlenmiş olup yüksek oranda genelleme ve espri taşımaktadır.

13. Yapışkan Şahıs

Çoğu hostelde karşılaşabileceğiniz, yüksek oranda sosyal hayata sahip sakinlerdendir. Sabah hazırlık mı yapıyorsunuz, bir yere mi gideceksiniz? O dakikada ne yapar eder sizin planınıza dahil olur.
Kapıdan çıkarken tesadüfe bakın ki o da kapının hemen önünde tam da sizin gideceğiniz tarafa gidecektir.
Hosteller yeni insanlarla tanışmak, birlikte hareket etmek için harika yerlerdir. Yine de insanlar arasında biraz sınır bulunmasında fayda vardır.

Adeta kapının önünde yaşayan tiplerden. | @ Mikesub
Paylaş
Önceki İçerikDeğerli Eşyalarınız Elinizin Altında, El Bagajınızda Olsun!
Sonraki İçerikÇadırda Nem Nasıl Önlenir?
Güneş AKDOĞAN
10 yıldır hayal kurdum, planlar yaptım, herkese anlatıp durdum. İstediğim tek şey Dünya’yı görmekti. Bize gösterilen yerleri değil, adını duymadığım, komşu şehirde yaşayanların bile bilmediği yerleri görmek istedim. 2 Ocak 2012 tarihinde hayal kurmayı bıraktım, sırtçantamı yüklendim ve yola çıktım. Binlerce km yolu yürüdüm, okyanusu yelkenle geçtim, yağmur ormanlarında yaşadım. Google+

2 YORUM

CEVAP VER

Yorumunuzu yazın
Adınızı yazın