Booking.com
Momondo seyahat blog ödülleri

momondo Seyahat Blog Yarışması Başlıyor

Gelişen teknoloji ile ön plana çıkan seyahat arama motorları arasında zengin içeriği ile dikkat çeken momondo Türkiye’nin en iyi seyahat blog yazarını seçiyor. Bu sene çıkacağım Kıyı Kıyı Anadolu seyahatim sebebiyle sadece yürüyerek seyahat edeceğim için ödüllerini kullanamayacağım bu yarışmaya maalesef katılamıyorum. Fakat katılmıyor olmam yarışmayı takip etmeyeceğim anlamına gelmez. Hem oy kullananlar arasından bir kişi IPad kazanma şansına sahip olacak. Çıkmaz demeyip şansımı denemeyi düşünüyorum.

Türkiye’nin en iyi seyahat blog yazarını seçmek için momondo’ya yardımcı ol!

Türkiye’nin en kapsamlı seyahat arama sitesi momondo en iyi seyahat blog yazarını seçmek için momondo Seyahat Blog Ödülleri yarışmasını düzenliyor. Seyahat blogu yazarı olan herkesin 3 Haziran’a kadar başvurabileceği bu yarışmada halk oylaması ile jüri değerlendirmesine sunulacak ilk on blog seçilecek. Jüri ilk on blogu değerlendirerek yarışmanın ilk üç kazananını belirleyecek.

Sonuçların 30 Haziran 2014’te momondo.com.tr’de açıklanacağı yarışmada birinci olan blog yazarı Barselona tatili, ikinici 1000 TL değerinde uçak bileti, üçüncü ise 500 TL değerinde uçak bileti kazanacak, ayrıca 4-5-6. olan yarışmacılar adMingle ’dan 1000TL.lik reklam kredisi, 7-8-9-10. olan yarışmacılar Pagegy.com ’dan 1 yıllık eticaret sitesi kredisi kazanacaklar. Oy kullandıktan sonra momondo haber bültenine kayıt olup, yarışma sorusuna en yaratıcı cevabı veren bir kişi ise harika bir iPad sahibi olacak.

Yarışma süresince @momondo_tr Twitter hesabı üzerinden #momondoBlogÖdülleri hastagi ile yarışma heyecanına ortak olabilirsin.

İlginizi Çekebilir!

İznik Kano Festivali | 31 Mart 1-2 Nisan

Son yıllarda çeşitli yollar ile şehirden kaçmak isteyen kişiler giderek çoğalıyor. Bisikletle, trekking grupları ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir