Martı E-Dergisi’ndeyiz

  0

  Martı Dergisi bir e-dergi. Online dergi. Ağustos 2012 sayısında seyahatimize yer verdi. Buyrun sayfalarını çevire çevire okuyun.

  Yeni medya ürünü. Sosyal medyada, Facebook ve Twitter’da paylaşılan ve takip edilen bir dergi.

  Zengin bir beslenme kutusudur Martı, doğal vitamindir. Daha mutlu bir yaşam için, sürekli ve bütünsel gelişim için içerik geliştirir.

  gelişim; birlikte, ben, sen, biz, hepimiz birlikte olsun diye Martı Dergisi

  gelişim; ”bedensel, algısal, bilişsel, duygusal, ruhsal, sosyal” bütünsel olsun diye Martı Dergisi

  Martı Dergisi sanki kağıda basılmış gibi, sayfalarını çevire, çevire okuyabilirsiniz.

  Martı Dergisi, anlatacak ve paylaşacak şeyleri olan bir gönüllü ekip tarafından, aylık olarak çıkartılmaktadır. Paylaşacak ve anlatacak şeyleri olan dostlarımızla birlikte hazırladığımız içeriği sizlere sunmaya devam edeceğiz.

  Martı Dergisi genel olarak hayat, sanat, gelecek, iş yaşamı, kariyer, İstanbul, kültür, doğa, tarih, yemek, internet, gezi ve besleyici başka ne varsa onlardan bahsetmektedir.

  marti-agustos2012

  Paylaş
  Önceki İçerikAkşam Gazetesi Sayfalarında
  Sonraki İçerikSeyahatimiz Hürriyet Seyahat Eki’nde
  Güneş AKDOĞAN
  10 yıldır hayal kurdum, planlar yaptım, herkese anlatıp durdum. İstediğim tek şey Dünya’yı görmekti. Bize gösterilen yerleri değil, adını duymadığım, komşu şehirde yaşayanların bile bilmediği yerleri görmek istedim. 2 Ocak 2012 tarihinde hayal kurmayı bıraktım, sırtçantamı yüklendim ve yola çıktım. Binlerce km yolu yürüdüm, okyanusu yelkenle geçtim, yağmur ormanlarında yaşadım. Google+

  CEVAP VER

  Yorumunuzu yazın
  Adınızı yazın