Booking.com

Haziran’da Miles&Smiles Üyelerine Budget’dan 1000 Mil Hediye

Dünyanın en büyük oto kiralama şirketlerinden Budget, birbirinden avantajlı araç kiralama kampanyaları ile dikkat çekiyor. Miles&Smiles üyelerine 30 Haziran’a kadar yapacakları araç kiralamalarında özel fiyatlar sunan Budget, orta segment araçları  (Ford Focus vb.) günlüğü 125 TL’den kiralama fırsatı sağlıyor. Ayrıca Mayıs ayında Budget ile 3 gün ve üzeri araç kiralayan Miles&Smiles üyelerine 1000 mil,  3 gün altı kiralamalara ise 500 mil hediye ediyor.

Yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinizde konforlu ve keyifli bir yolculuk yapmak artık hayal değil. Türk Hava Yolları’yla birlikte araç kiralamak isteyenler için çok avantajlı bir kampanya başlatan Budget,  Miles&Smiles üyesi olanlara oto kiralamalarında 1000 mil hediye ediyor. Budget’ın bu cazip fırsatıyla hem seyahatiniz boyunca konforlu bir araca sahip olacak, hem de daha fazla mil kazanma fırsatına sahip olacaksınız.

Budget; yurt genelindeki yaygın ofis ağı, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri, gerçekleştirdiği stratejik ortaklıkları, hedef odaklı iletişim çalışmaları, dijital pazarlama yatırımları, her yıl yenilenen ve farklı beklenti ve ihtiyaçlara göre şekillenen araç filosu ile oto kiralama sektöründe farklılaşan çözümler üretiyor.

Budget-logo

Budget araçları her bir araç kiralama öncesinde güvenlik açısından kontrol ediliyor ve temizleniyor. Sürekli yenilenen Budget filosu sayesinde en son model araçları düşük fiyatlara kiralama fırsatına sahip olacaksınız.

İlginizi Çekebilir!

İznik Kano Festivali | 31 Mart 1-2 Nisan

Son yıllarda çeşitli yollar ile şehirden kaçmak isteyen kişiler giderek çoğalıyor. Bisikletle, trekking grupları ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir