Gezi Notlarını Aramakla Uğraşmayın

İnternette Gezi Notlarını Aramakla Zaman Harcamayın!

Gezginlerin Notları bloglarda veya sitelerde yayınlanan gezi yazılarını tek bir adreste toplayan bir site. Benim sitemi göz ardı ettiğimiz zaman 🙂 en uygun gezi yazısına fazla zaman harcamadan ulaşabilirsiniz.

Gezi Yazılarının Özetlerine Ulaşın

Gezginlerin Notları ekibi tarafından araştırılıp, seyahat edecekler için en yararlı içeriklerin özetlerine yer verilmekle beraber kolay ve anlaşılır bir site olması sebebiyle aradığınızı da hemen bulabilirsiniz.

gezgin-notlari

İhtiyacınız olan içeriğe kısa sürede ulaşıyorsunuz

“Günümüzde satın alamadığımız tek şey zamanımız. Durum böyle olunca en kısa sürede doğru içeriğe ulaşmalıyız.” diyerek sitenin amacını belirten Murat Salman, sektöre farklı bir soluk getirmek için çalıştığını belirtiyor. Fakat asıl özlemi dünyayı dolaşmakmış. Daha neyi bekliyorsa, en kısa zamanda yola çıkmasını umuyorum 🙂

Türkiye’den seyahate çıkanların en çok ziyaret ettiği Paris, Londra, Roma, Atina, Viyana gibi şehirler hakkında gezi yazıları bulabileceğiniz sitede, şu anda 25 ülkeye ve 70 şehre ait gezi yazılarının özetine ulaşılabiliyor. Sitenin hedefi ise bir yıl içinde bu sayıyı ikiye katlamak. Uzun dönemde gurmelerin, alışveriş severlerin, fotoğrafçıların, bisiklet tutkunlarının da kendilerinden bir şeyler bulabileceği büyük bir aileye dönüşmek olduğunu dile getiriyor.

Belgrad Gezi Yazılarımın Özeti

Belgrad hakkında yazmış olduğum üç gezi yazısının özetini çıkararak kendi sitelerinde paylaşmışlar. Bunun haricinde Prag ve Roma Gezilecek Yerler listeleri sitedeki en iyi derlenmiş içerikler diyebilirim.

CEVAP VER

Yorumunuz
Adınız

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.