Booking.com
Fatih Yollarda

Fatih Yollarda

Herkesin bir uğraşı ya da hayattan aldığı zevkleri vardır, benimde tutkum seyahat etmek, yeni coğrafyalar ve kültürler keşfetmek, farklı insanlar ile tanışmak, dertlerini dinlemek, yaşamlarına ortak olmak ve genel itibari ile içimde engel olamadığım bir keşfetme arzusu vardır. İflah olmaz bir hayalperestim, özgürlüğüne düşkün, gezgin ruhlu, meraklı ve heyecanlı birisiyimdir. Çocukluğumdan bu yana olan seyahat tutkumu ilk okul ya da lise gezmeleri ile bastırırdım. Üniversite yıllarımda ise sınavlar biter bitmez hemen yakın şehirlere gezmeye gider ve görülmesi gereken yerleri tek tek gezip tozarak kendimi avuturdum.

Fatih Yollarda
Fatih Yollarda

Yurt dışı seyahatleri, farkı coğrafyalar, insanlar, kültürler ve bir çok farklılığı yaşamadan önce kendi ülkemde gezmeli ve deneyim kazanmalı düşüncesi ile 2013 yazında sırtladım çantamı ve otostopla Türkiye’yi turladım. Yollarda saatlerce yürüdüm, çeşit çeşit araçlar ile seyahat ettim, farklı insanların dertlerine ve sofralarına ortak oldum, Anadolu topraklarına çadır kurdum kısacası arzuladığım bir çok anıyı ve macerayı dolu dolu yaşayarak bir takım şeyleri yerinde hissettim. Şimdilerde ise ülke sınırlarından dışarıya çıkarak dünya ülkelerini geziyorum.

www.fatihyollarda.com

www.facebook.com/fatihyollarda

www.twitter.com/fatihyollardaİlginizi Çekebilir!

Yol Sohbetleri: Aylak İlsu

İlsu Dirgin, takip edenlerin Aylak İlsu olarak tanıdıkları örnek alınası gezentilerden. Uzunca süredir gıptayla fotoğraflarını …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir