Eskişehir 8. KAL-EM Etkinliği Seyahat Sunumu

  Seyahat sunumu yapmak üzere davet edildiğim EMÖT’ün (Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Öğrenci Topluluğu) bu yıl 8. kez organize ettiği KALİTELİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ GÜNLERİ (KAL-EM) organizasyonu 26 Ekim 2013 tarihinde ESOGÜ F-5 konferans salonunda gerçekleşti.

  Endüstri Müh. öğrencilerine karşı konuşan ben
  Endüstri Müh. öğrencilerine karşı konuşan ben

  E.M. HER YERDE” konulu 8. KAL-EM Türkiye’nin ileri gelen firmalarından üst düzey yöneticilerin ve kişisel gelişim eğitmenlerinin konuşmacı olarak katılarak endüstri mühendisi adaylarının kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamayı hedefleyen bir organizasyon olarak dikkat çekmekte.

  Seyahat sunumu sırasında anlatım ve gösterim
  Seyahat sunumu sırasında anlatım ve gösterim

  Doğaçlama Seyahat Sunumu

  Bu sene 8.si düzenlenen KAL-EM etkinliğine serbest konuşmacı olarak ben de davet edildim. Beni oldukça heyecanlandıran bir durum oldu. Uzun zamandır sunum yapmak için hazırlanmaya çalışırken bir anda böyle bir davet güzel bir adım oluverdi. Daha önce topluluk karşısında hiç konuşmayan ben bir anda kendimi Endüstri Mühendisliği öğrencilerinin karşısında buldu. Sunum için hazırlık yapmayı düşünmüş olmama rağmen seyahatime, yoluma uygun olması için ön hazırlık yapmadan doğaçlama bir şekilde konuşmama başladım. Neler yaptığımdan daha çok yolda öğrendiklerimi paylaştığım bir açılış konuşmasının ardından başıma gelen ilginç durumlar, nasıl seçim yapmayı öğrendiğim, yürüyerek ve yelkenli ile seyahatin ruhsal getirileri, götürüleri hakkında bir saatlik çok keyifli bir sunum gerçekleşti. Sunum sırasında yolculuğum boyunca çektiğim fotoğrafları ve kısa videoları da gösterme imkanı bulmam beni fazlasıyla mutlu etti.

  Seyahat sunumu sonunda aldığım plaket oldukça heyecanlandırdı.
  Seyahat sunumu sonunda aldığım plaket oldukça heyecanlandırdı.

  Sunum sonunda çok ilginç ve güzel sorularla karşılıklı sohbet etme fırsatı da yakaladık. Sanırım sunumun en keyifli bölümü oldu.

  seyahat sunumu sohbet
  Sunum sonunda karşılıklı sohbetler

  Endüstri Müh. öğrencileri tarafından düzenlenen etkinlik son derece başarılı ve profesyonel duruşu ile memnuniyetimi kazandı. Girişteki Türk kahvesi ikramı benden tam not alan detaylar arasında.

  plaket-3

  Hazırlıksız yakalandığım sunum esnasında doğaçlama gelişen sohbeti pür dikkat dinleyen, son derece keyifli katılım sergileyen ve sunum sonunda karşılıklı sohbet etme fırsatı bulduğum tüm arkadaşlara bir kez daha teşekkür ederim.

  plaket-2

  Fotoğraflar ve video için yardımlarını esirgemeyen Oğuz’a da kocaman bir alkış 🙂 Sunumun tüm fotoğraflarını buradan görebilirsiniz.

  CEVAP VER

  Yorumunuz
  Adınız

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.