Ekonomik Seyahat İpuçları Geo Saison Ekim Sayısında

  2

  Türkiye’de yayın hayatına yeni başlayan Dünyaca ünlü seyahat dergisi Geo Saison Ekim 2013 sayısında “Ekonomik Seyahat İçin İpuçları” başlıklı makalem yayınlandı.

  İlk kez 1976 yılında Almanya’da yayımlanan, bugün 20 ülkede 12 milyon okura ulaşan GEO dergisi Mart 2013’ten itibaren Türkiye’de yayın hayatına başladı. Seyahat, keşif, tarih, kültür, sağlık, sosyoloji, psikoloji, hayvanlar alemi, sualtı dünyası, bilim, felsefe, din, politika gibi alanlarda ortaya çıkardığı özel haber ve fotoğraflarla dikkat çeken GEO; Türkiye’de her ay okurlarıyla 2 dergi olarak buluşmakta: GEO ve her ay farklı temalı bir seyahat dergisi GEO Saison. Dünyanın farklı coğrafyalarından değişik ülkelerle ilgili geniş kapsamlı konular bulabileceğiniz GEO Saison ilham veren fotoğraf ve yazılarıyla size rehberlik edecek.

  Geo Saison Ekim Sayısı
  Geo Saison Ekim Sayısı Makalem

  Geo Saison Ekim sayısında ayrıca New York ve Tunus hakkında çok güzel makaleleri ve gezginlerin Londra, Paris, Münih, Venedik ve Madrid sırlarını da okuyabilirsiniz.

  Paylaş
  Önceki İçerikEn Güzel Yol Şarkıları – Yolculuk Müzikleri
  Sonraki İçerikDesigner On The Road – Çağrı Çankaya
  Güneş AKDOĞAN
  10 yıldır hayal kurdum, planlar yaptım, herkese anlatıp durdum. İstediğim tek şey Dünya’yı görmekti. Bize gösterilen yerleri değil, adını duymadığım, komşu şehirde yaşayanların bile bilmediği yerleri görmek istedim. 2 Ocak 2012 tarihinde hayal kurmayı bıraktım, sırtçantamı yüklendim ve yola çıktım. Binlerce km yolu yürüdüm, okyanusu yelkenle geçtim, yağmur ormanlarında yaşadım. Google+

  2 YORUM

  CEVAP VER

  Yorumunuzu yazın
  Adınızı yazın