Booking.com
Jumbo Stay Hostel

Dünyanın En İlginç Hostelleri

Uzun süreli seyahatlerde en yaygın ve keyifli konaklama şekli hostellerdir. Uzun mesafe yürüyüşlerinde konaklama için ekonomik olması ve sıcak ortamları sebebiyle hosteller tercih edilir. Genelde şehirlerde bulunan hosteller, 4-6 kişilik yatakhanelerin bulunduğu pansiyon yapısındadır. Son zamanlarda hostellerin popülaritesinin artmasından dolayı ilginç tematik hosteller de çoğalmakta. Ağaç evler, deniz feneri, jumbo jet gibi oldukça sıradışı hostellerde konaklamak artık bir hayal değil. Hostelling International’ın yaptığı Dünyanın en ilginç hostelleri araştırmasında oldukça sıradışı hosteller göze çarpmakta. Bu hostelleri inceledikten sonra seyahat planlarınızda değişiklik yapmayı düşüneceğinizden eminim.

Hostel Jumbo Jet, İsveç

Dünyanın en ilginç hostelleri Jumbo Stay Hostel | İsveç
Jumbo Stay Hostel | İsveç

Seyahat ederken sık sık uçaklarda uyumak zorunda kaldığınızdan eminim. Koltukların darlığı, klimaların dengesizliği, hareket alanının darlığı gibi sebepler yüzünden bir uçakta uyumaya çalışmak pek kolay değildir. Özellikle okyanus aşırı uzun mesafe uçuşlarında bu durum tam bir eziyete dönüşebiliyor. Dünyanın en ilginç hostelleri arasında beni de cezbeden, Stockholm’de bulunan Jumbo Stay Hostel, müşterilerine tamamen farklı bir uçak uykusu deneyimi sunuyor. Merkezden biraz uzakta bulunan ve iç tasarımı hostel olarak düzenlenen Jumbo Jet Stay Hostel’de ihtiyacınız olan her imkan mevcut. Suit odalar (çift veya tek kişilik odaları bulunmakta), duş, ortak alan ve kafeteryası ile tam donanımlı bir Hostel – Uçak. Genel hostel fiyatlarına göre biraz pahalı da olsa en büyük avantajı Stockholm havalimanına olan yakınlığı. Aktarma beklerken geceyi geçirmek için harika bir alternatif olabilir.

Gecelik 45.59 €’dan başlayan fiyatlarla.
Detaylı bilgi almak veya rezervasyon yaptırmak için Jumbo Stay Hostel‘i ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir!

Binicilik Tutkusu Olanlar İçin En Güzel Destinasyonlar

Avustralyalı yazar Pam Brown “Atlar, insanların kendileri hakkındaki hayallerinin yansımasıdır. Güçleri ve güzellikleriyle, bize sıradan …

7 Yorumlar

  1. insanın canını çektiren site yapmayın, günah

  2. Hollanda’ya gitmek şart oldu, her geçen gün ilginç bi yanı ile karşılaşıyorum

  3. YHA Kaikoura Hostel‘de kalma fırsatı yakalayanlardanım. Bir yanınızda dağlar, diğer yanda deniz, fok balıkları, albatroslar… Balina görmek isteyenler için de uygun bir destinasyon.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir