Dünyanın En İlginç Hostelleri

7

8. Hostel Jumbo Jet, İsveç

Seyahat ederken sık sık uçaklarda uyumak zorunda kaldığınızdan eminim. Koltukların darlığı, klimaların dengesizliği, hareket alanının darlığı gibi sebepler yüzünden bir uçakta uyumaya çalışmak pek kolay değildir. Özellikle okyanus aşırı uzun mesafe uçuşlarında bu durum tam bir eziyete dönüşebiliyor. Dünyanın en ilginç hostelleri arasında beni de cezbeden, Stockholm’de bulunan Jumbo Stay Hostel, müşterilerine tamamen farklı bir uçak uykusu deneyimi sunuyor. Merkezden biraz uzakta bulunan ve iç tasarımı hostel olarak düzenlenen Jumbo Jet Stay Hostel’de ihtiyacınız olan her imkan mevcut. Suit odalar (çift veya tek kişilik odaları bulunmakta), duş, ortak alan ve kafeteryası ile tam donanımlı bir Hostel – Uçak. Genel hostel fiyatlarına göre biraz pahalı da olsa en büyük avantajı Stockholm havalimanına olan yakınlığı. Aktarma beklerken geceyi geçirmek için harika bir alternatif olabilir.

Gecelik 45.59 €’dan başlayan fiyatlarla.
Detaylı bilgi almak veya rezervasyon yaptırmak için Jumbo Stay Hostel sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Jumbo Stay Hostel | İsveç
Paylaş
Önceki İçerikDesigner On The Road – Çağrı Çankaya
Sonraki İçerik3. Bumerang Ödülleri Sahiplerini Buluyor
Güneş AKDOĞAN

10 yıldır hayal kurdum, planlar yaptım, herkese anlatıp durdum. İstediğim tek şey Dünya’yı görmekti. Bize gösterilen yerleri değil, adını duymadığım, komşu şehirde yaşayanların bile bilmediği yerleri görmek istedim. 2 Ocak 2012 tarihinde hayal kurmayı bıraktım, sırtçantamı yüklendim ve yola çıktım. Binlerce km yolu yürüdüm, okyanusu yelkenle geçtim, yağmur ormanlarında yaşadım.
Google+

7 YORUM

  1. YHA Kaikoura Hostel‘de kalma fırsatı yakalayanlardanım. Bir yanınızda dağlar, diğer yanda deniz, fok balıkları, albatroslar… Balina görmek isteyenler için de uygun bir destinasyon.

CEVAP VER

Yorumunuzu yazın
Adınızı yazın