Booking.com
Febreze Alp Esintisi

Dağ Esintisini Özleyenler İçin

Dağcılık eğitimi alırken beni en çok etkileyen kış eğitimi olmuştu. Karlarla kaplı dağlarda sessizliğin huzuru, karların tertemiz beyazlığı, çevredeki çam ormanından gelen muhteşem kokusu zihnimde özel bir yere sahiptir. Her ne kadar bahar ve yaz aylarında kırsal kesimlere gitmeyi sevsem de dağların kışın çok daha özel bir atmosfere büründüğünü düşünürüm. Kışın gittiğim dağlarda karşılaştığım kayakçılar bu sakin mevsimde karlar üstünde geçirdikleri keyifli vakitleri yıl boyunca dört gözle beklediklerini anlatırlardı.

İster kamp yapmayı tercih edin ister kayak yapmaktan hoşlanın karlı dağların sakinliğini ve huzurunu eminim yıl boyunca siz de en az benim kadar özlüyorsunuzdur. Karlı dağlardan uzak olduğunuz zamanlarda o harika doğallığın kokusu sizin de burnunuzda tütmüyor mu? Koku duyumuz zihnimizdeki anılarla sıkı bağlar kurmaktadır. Bir koku duyduğumuz zaman o kokuyla ilgili anılarımız anında zihnimizde canlanır. Tıpkı yağmur sonrası toprak kokusu aldığımızda gittiğimiz ve güzel anılarla ayrıldığımız ormanı hatırlamamız gibi. Karlı dağların huzurunu ve sakinliğini siz de benim gibi özlüyorsanız dağların kokusunu dolayısı ile keyifle vakit geçirdiğiniz kamp veya kayak anılarınızı evinize taşımaya ne dersiniz?

Karlı dağ esintisini özlemeyen var mı?
Karlı dağ esintisini özlemeyen var mı?

Febreze Alp Esintisi klasik koku gidericilerin aksine kokuları baskılamak yerine kötü kokuları gidererek evinize ferah ve hafif bir koku yayar. Çalışması için herhangi bir pil veya enerjiye ihtiyaç duymayan Febreze Alp Esintisi 30 gün boyunca ferahlatıcı kokular ile evinizi dağların huzur dolu kokusu ile doldurur. Bu güzel ürünü devamlı kullanmak isterseniz içinde kokulu yağ bulunan difüzörü iki ayda bir değiştirmeniz yeterli olacaktır. Estetik görünümü ile özlemini duyduğunuz karlı dağların kokusunu odanıza dolmasını istemez misiniz?
Febreze Alp Esintisi ile karlı dağların kokusunu evinize taşıyarak kışın yaptığınız kamp, kayak seyahatlerini, bembeyaz karların temizliğini, karlarla kaplı dağın huzurunu ve harika anılarınızı yıl boyunca canlı tutabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir!

İznik Kano Festivali | 31 Mart 1-2 Nisan

Son yıllarda çeşitli yollar ile şehirden kaçmak isteyen kişiler giderek çoğalıyor. Bisikletle, trekking grupları ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir