Başar KURTBAYRAM – Şimdi Gezelim

0

Bloğumda pek çok ülkeden yazılar bulacaksınız. Bana çok sorulan “nasıl oluyordu bu kadar çok geziyorsun?” sorusuna hemen cevap vereyim. Haberleşme sektöründe proje neredeyse oraya giderek tam on altı sene çalıştım. Böylece beş ülkede yaşadım, elliden fazla ülkede de çalışma şansını elde ettim. Ee gezmeyi de severim, bir o kadar da kendim gezdim.
Şimdiye kadar 120  ülkede bulundum.
2008’de bir tur atıp gelmek için yola çıktım, 16 ay sonra pasaportumda sayfa kalmayınca geri döndüm. Dileyenler tüm turu buradan okuyabilir (http://www.simdigezelim.com/p/16-aylk-dunya-gezisi-2008-2009.html )

simdi-gezelim

2011 Mart ayında kitabım “Şaşırmak İçin Gezmeniz Gereken 55 Yer” çıktı ve olumlu eleştiriler aldı.
Daha gezecek yer kaldı mi? Elbette! Haritaya baktığımda halen gözüme batan beyazlar var, iyice kırmızıya boyanması gereken kırmızılar var.  Biter mi hiç?Gezdiğim yerleri burada yazmaya devam edeceğim.
Sevgiler,

http://www.simdigezelim.com

Paylaş
Önceki İçerikSevil MERT – Çok Okuyan Çok Gezen
Sonraki İçerikŞilan Küçükokur BARTEL – Seyahat Günlükleri
Güneş AKDOĞAN
10 yıldır hayal kurdum, planlar yaptım, herkese anlatıp durdum. İstediğim tek şey Dünya’yı görmekti. Bize gösterilen yerleri değil, adını duymadığım, komşu şehirde yaşayanların bile bilmediği yerleri görmek istedim. 2 Ocak 2012 tarihinde hayal kurmayı bıraktım, sırtçantamı yüklendim ve yola çıktım. Binlerce km yolu yürüdüm, okyanusu yelkenle geçtim, yağmur ormanlarında yaşadım. Google+

CEVAP VER

Yorumunuzu yazın
Adınızı yazın