Avrupa’nın En Güzel Noel Pazarları

2

10. KÖLN, ALMANYA

Her sezon yaklaşık 2 milyon turisti ağırlayan Köln’de dört tane Noel Pazarı kurulur. Bu da dört farklı eğlence anlamına gelir. Köln şehir merkezinde yer alan devasa gotik katedralin yarattığı atmosfer ile kendinizi masal kahramanı olarak hissedebilirsiniz. Ahşap standlarda yer alan çeşitli hediyelikler, sıcak yemek ve içecekler, birbirinden güzel dekorlar ise zamanda yolculuk yapmanıza sebep olur.

Devasa katedrali ile Köln Noel Pazarı

Zencefilli ekmek, şarap, tarçınlı portakallar, eserlerini sergileyen yerel sanatçılar, noel ezgileri söyleyen korolar, rengarenk ışıklar ve aşk dolu atmosfer. Noel pazarlarının olmazsa olmazları. Aralık ayı boyunca noel coşkusunu yaşayan şehirlerde masalsı bir deneyime hazır mısınız? Yakalayın ucuz uçak bileti kampanyalarını ve uçun, keşfedin! Vizeniz yoksa, bir değişiklik yapın İstanbul uçak bileti kampanyalarını takip edin; Noel’i Avrupa şehirlerinde görememiş olabilirsiniz ama yeni yıla bu güzel Avrupa şehrinde girin!

Paylaş
Önceki İçerikYeni Yıl İçin Alınabilecek En Güzel Hediye
Sonraki İçerikHayatta Kalmak: Hayvanları İzleyerek Su Bulmak
Güneş AKDOĞAN

10 yıldır hayal kurdum, planlar yaptım, herkese anlatıp durdum. İstediğim tek şey Dünya’yı görmekti. Bize gösterilen yerleri değil, adını duymadığım, komşu şehirde yaşayanların bile bilmediği yerleri görmek istedim. 2 Ocak 2012 tarihinde hayal kurmayı bıraktım, sırtçantamı yüklendim ve yola çıktım. Binlerce km yolu yürüdüm, okyanusu yelkenle geçtim, yağmur ormanlarında yaşadım.
Google+

2 YORUM

CEVAP VER

Yorumunuzu yazın
Adınızı yazın