Sırbistan’ın En Eğlenceli 5 Müzik Festivali

4- Exit Müzik Festivali

Sırbistan’ın en güzel şehri Novi Sad’ta yer alan 17. yy’dan günümüze varlığını korumuş Petrovaradin kalesinde bir müzik festivaline ne dersiniz? Bu sıradışı mekanın harika atmosferinde “müzikle” kendinden geçmek ya da geçmemek, işte bütün derdin bu olmalı genç dostum. Ana sahne ağırlıklı olarak rock, punk, hip hop grupları ağırlasa da club alanı ve diğer müzik türlerinin sergilendiği 40’tan fazla sahne festivale katılanları karşılıyor.

Exit festivali Avrupa’nın en iyi müzik festivalleri arasında yer alıyor. Etkinliğin keyifli tarafı ise sadece müzikten ibaret olmaması. Tuna nehri kıyısındaki plajlarda serinleyebilir, birbirinden eğlenceli aktiviteler ile keyfinize keyif katabilirsiniz.

Tarih: 7-10 Temmuz 2016
Yer: Novi Sad
Detaylı Bilgi: http://www.exitfest.org/en

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında Güneş AKDOĞAN

10 yıldır hayal kurdum, planlar yaptım, herkese anlatıp durdum. İstediğim tek şey Dünya’yı görmekti. Bize gösterilen yerleri değil, adını duymadığım, komşu şehirde yaşayanların bile bilmediği yerleri görmek istedim. 2 Ocak 2012 tarihinde hayal kurmayı bıraktım, sırtçantamı yüklendim ve yola çıktım. Binlerce km yolu yürüdüm, okyanusu yelkenle geçtim, yağmur ormanlarında yaşadım.

İlginizi Çekebilir!

Srpski Holywood

Belgrad’tan güneye inen Ibar yolunun Rudnik ayrımına yaklaştıkça çıkılan rampanın sağ tarafındaki yamacın üstünde kocaman …