Planote ile Keşfedin

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte akıllı telefonlar ile yolculuklarımızı çok daha etkili biçimde planlıyor, notlarımızı alıyor ve ağımızdaki diğer kişilerle paylaşıyoruz. Özellikle gitmeyi düşündüğümüz yerlerle ilgili diğer kullanıcıların yorumlarına ve fotoğraflarına hızlıca ulaşmak planlama yaparken zaman kazandırıyor. Diğer kullanıcıların deneyimlerini paylaştığı uygulamaların bir adım ötesine geçerek size farklı kriterlere göre önerilerde bulunan akıllı bir seyahat uygulaması ile tanışmanızı istiyorum: PLANOTE

Bu yıl Etohum 2016 girişimleri arasında yer alan ve Startup Turkey’de en iyi 15 startup arasına seçilen Planote, kullanıcıların gidilecek yer ve etkinlikler keşfetmelerini sağlayan sosyal bir öneri platformudur. Planote, kullanıcının ilgi alanları, konumu, hava durumu gibi bilgileri baz alarak, kullanıcılara etkinlik, festival, hafta sonu gezisi veya bir seyahat planı tavsiye ediyor. Planote’un sosyal özellikleri ile kullanıcılar, diğer kullanıcıları ve onların plan, fotoğraf ve tavsiyelerini takip edebiliyor. Uygulama planlama sürecini kolaylaştırmak için planlar hakkında nasıl gidileceği, konaklama, tur, bilet opsiyonları gibi bilgileri de içeriyor.

Planote web sitesi: http://www.planote.com

IPhone kullanıcıları: App Store’dan indir

Android kullanıcıları: Google Play’den indir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında Güneş AKDOĞAN

10 yıldır hayal kurdum, planlar yaptım, herkese anlatıp durdum. İstediğim tek şey Dünya’yı görmekti. Bize gösterilen yerleri değil, adını duymadığım, komşu şehirde yaşayanların bile bilmediği yerleri görmek istedim. 2 Ocak 2012 tarihinde hayal kurmayı bıraktım, sırtçantamı yüklendim ve yola çıktım. Binlerce km yolu yürüdüm, okyanusu yelkenle geçtim, yağmur ormanlarında yaşadım.

İlginizi Çekebilir!

Seyahat Ederken Fotoğraflarınızı Güvende Tutun

Seyahat ederken çektiğiniz fotoğraf ve videoları vakit harcamadan yedeklemek ve uygun şekilde muhafaza etmek son …