Momondo seyahat blogları yarışması

Momondo Seyahat Blog Ödülleri Başlıyor

Türkiye’nin oldukça önemli 4 bloggeri tarafından kurulan Seyahat Blogları Topluluğu, geçtiğimiz yıl Uzakrota.com ekibi tarafından seçilen “Türkiye’nin En İyi Seyahat Blogları” organizasyonunu bu sene Momondo ile güçlerini birleştirerek bir çıta üste taşıyor. Şu anda okumakta olduğunuz blog Adım Adım Seyahat‘in de arasında bulunan bloglar arasından 15-28 Temmuz tarihleri arasında halk oylaması sonucunda ilk 10 blog belirlenecek. Cem POLATOĞLU, Tijen INALTONG, Arman ACAR, Orkun ETİ, Ezel URUL, Hüsnü TAVLAŞ, Mert ÖDEMİŞ, Tuğçe YILMAZ, Emel IŞITAN ve Tolga CANDUR gibi yazar, gezgin ve internet sektörünün en tanınmış bloggerleri tarafından, ilk 10 sıralamaya giren bloglar arasında ilk 3 belirlenerek Momondo‘nun onlar için belirlemiş olduğu birbirinden güzel ödüller sahiplerini bulacak. Etkinliğe SeyahatBloglari.com üzerinden ulaşarak oy verebilir ve etkinlik sonrası yapılacak oylama ile IPAD  kazanabilirsiniz.

Momondo seyahat blog ödülleri
Momondo seyahat blog ödülleri

Momondo Nedir?

Momondo seyahatinizi planlarken yararlanabileceğiniz ücretsiz servisleri bulabileceğiniz bir seyahat arama motoru ve New York Times, CNN, CBS, Daily Telegraph, Frommers gibi sektörde öncü bir çok kurum tarafından tavsiye edilen bir seyahat sitesidir. Momondo ne bir seyahat acentası, ne bir havayolu şirketi, ne de bir rezervasyon portalıdır. Aynen siz uçuşları ararken yaptığınız gibi, web üzerindeki fiyatları arayıp size en uygun sonuçları gösterir. Aradaki fark ise robotlarımızın aynı anda yüzlerce siteyi araması ve saniyeler içinde size en uygun sonuçları listelemesidir.

Hakkında Güneş AKDOĞAN

10 yıldır hayal kurdum, planlar yaptım, herkese anlatıp durdum. İstediğim tek şey Dünya’yı görmekti. Bize gösterilen yerleri değil, adını duymadığım, komşu şehirde yaşayanların bile bilmediği yerleri görmek istedim. 2 Ocak 2012 tarihinde hayal kurmayı bıraktım, sırtçantamı yüklendim ve yola çıktım. Binlerce km yolu yürüdüm, okyanusu yelkenle geçtim, yağmur ormanlarında yaşadım.

İlginizi Çekebilir!

Ford Focus’un Bilmediğiniz 5 Özelliği

Cesur ve sportif çizgisiyle göz kamaştıran yeni Ford Focus 2016 yılında da Ford binek araçları …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir