Jumbo Stay Hostel

Dünyanın En İlginç Hostelleri

Husky Çiftliğinde Hostel, Norveç

Hostel Karasjok | Norveç
Hostel Karasjok | Norveç

Norveç’te, Kuzey kutup dairesine yakın, Karasjohka nehrinin yanında kurulu, tamamen ahşaptan dizayn edilmiş Hostel Karasjok kuzey ışıklarını izlemek için harika bir konuma sahip. Hostel Karasjok kuzey ışıklarını izlemenin dışında bir çok ilginç aktivite için de ev sahipliği yapmakta. Yıl boyu katılım yapabileceğiniz yavru ve yetişkin köpek eğitim workshopları ile bir çok aileyi ve hayvanseveri kendisine çekmeyi başaran Hostel Karasjok oldukça özel bir deneyim sunmakta.

Gecelik 49.19 €’dan başlayan fiyatlarla.
Detaylı bilgi almak veya rezervasyon yaptırmak için Hostel Karasjok‘u ziyaret edebilirsiniz.

7 Yorumlar

  1. insanın canını çektiren site yapmayın, günah

  2. Hollanda’ya gitmek şart oldu, her geçen gün ilginç bi yanı ile karşılaşıyorum

  3. YHA Kaikoura Hostel‘de kalma fırsatı yakalayanlardanım. Bir yanınızda dağlar, diğer yanda deniz, fok balıkları, albatroslar… Balina görmek isteyenler için de uygun bir destinasyon.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında Güneş AKDOĞAN

10 yıldır hayal kurdum, planlar yaptım, herkese anlatıp durdum. İstediğim tek şey Dünya’yı görmekti. Bize gösterilen yerleri değil, adını duymadığım, komşu şehirde yaşayanların bile bilmediği yerleri görmek istedim. 2 Ocak 2012 tarihinde hayal kurmayı bıraktım, sırtçantamı yüklendim ve yola çıktım. Binlerce km yolu yürüdüm, okyanusu yelkenle geçtim, yağmur ormanlarında yaşadım.

İlginizi Çekebilir!

Seyahat Edenler İçin En Güzel Yılbaşı Hediyeleri

Yılbaşı yaklaşıyor, sevdiklerinize ne hediye alacağınıza karar veremediniz mi? Eğer hediye almak istediğiniz arkadaşınız sizi sinir …