Jumbo Stay Hostel

Dünyanın En İlginç Hostelleri

Deniz Feneri Hostel, ABD

Point Montara Lighthouse Hostel | ABD
Point Montara Lighthouse Hostel | ABD

1875 yılında California’da sis sinyal istasyonu olarak inşa edilen bu harika deniz feneri HI tarafından korunmuş ve tekrar dekore edilerek 45 yataklı Point Montara Lighthouse Hostel’e dönüştürülmüş. Hostele ait gözlerden uzak bir plaj, 6 km genişliğinde gel-git havuzları, bar ve diğer imkanlarla, ziyaretçileri oldukça konforlu ve sıradışı bir deneyim beklemekte. Atçılık, surf ve kano meraklıları için de bulunduğu kıyı şeridi oldukça büyük avantaja sahip.

Gecelik 19.89 €’dan başlayan fiyatlarla.
Detaylı bilgi almak veya rezervasyon yaptırmak için Point Montara Lighthouse Hostel‘i ziyaret edebilirsiniz.

7 Yorumlar

  1. insanın canını çektiren site yapmayın, günah

  2. Hollanda’ya gitmek şart oldu, her geçen gün ilginç bi yanı ile karşılaşıyorum

  3. YHA Kaikoura Hostel‘de kalma fırsatı yakalayanlardanım. Bir yanınızda dağlar, diğer yanda deniz, fok balıkları, albatroslar… Balina görmek isteyenler için de uygun bir destinasyon.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında Güneş AKDOĞAN

10 yıldır hayal kurdum, planlar yaptım, herkese anlatıp durdum. İstediğim tek şey Dünya’yı görmekti. Bize gösterilen yerleri değil, adını duymadığım, komşu şehirde yaşayanların bile bilmediği yerleri görmek istedim. 2 Ocak 2012 tarihinde hayal kurmayı bıraktım, sırtçantamı yüklendim ve yola çıktım. Binlerce km yolu yürüdüm, okyanusu yelkenle geçtim, yağmur ormanlarında yaşadım.

İlginizi Çekebilir!

Seyahat Edenler İçin En Güzel Yılbaşı Hediyeleri

Yılbaşı yaklaşıyor, sevdiklerinize ne hediye alacağınıza karar veremediniz mi? Eğer hediye almak istediğiniz arkadaşınız sizi sinir …