Jumbo Stay Hostel

Dünyanın En İlginç Hostelleri

Plaj Hostel, Yeni Zelanda

Kaikoura Hostel | Yeni Zelanda
Kaikoura Hostel | Yeni Zelanda

Deniz kıyısına yakın yerlerde seyahat ederken plajlara yakın yerlerde mutlaka konaklamışsınızdır. Peki ya Güney Pasifik Okyanusu’nun tam önünde hatta dalgaların erişebileceği kadar yakınında bulunan bir hostelde konaklamaya ne dersiniz? Okyanusun tertemiz havası ile güne başlamak, geceleri dalgaların sesi ile uyuyakalmak oldukça rahatlatıcı olacaktır. Yeni Zelanda’da bulunan Kaikoura YHA Hostel camdan duvarları ile ziyaretçilerine harika manzaraya sahip odalar sunmakta. Plajda yürüyüşe çıkanlar kürklü fok balığı sürüleri ile karşılaşabilirler veya yakınlarda hizmet veren okyanus turlarına katılabilirler.

Gecelik 19.03 €’dan başlayan fiyatlarla.
Detaylı bilgi almak veya rezervasyon yaptırmak için YHA Kaikoura Hostel‘i ziyaret edebilirsiniz.

7 Yorumlar

  1. insanın canını çektiren site yapmayın, günah

  2. Hollanda’ya gitmek şart oldu, her geçen gün ilginç bi yanı ile karşılaşıyorum

  3. YHA Kaikoura Hostel‘de kalma fırsatı yakalayanlardanım. Bir yanınızda dağlar, diğer yanda deniz, fok balıkları, albatroslar… Balina görmek isteyenler için de uygun bir destinasyon.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında Güneş AKDOĞAN

10 yıldır hayal kurdum, planlar yaptım, herkese anlatıp durdum. İstediğim tek şey Dünya’yı görmekti. Bize gösterilen yerleri değil, adını duymadığım, komşu şehirde yaşayanların bile bilmediği yerleri görmek istedim. 2 Ocak 2012 tarihinde hayal kurmayı bıraktım, sırtçantamı yüklendim ve yola çıktım. Binlerce km yolu yürüdüm, okyanusu yelkenle geçtim, yağmur ormanlarında yaşadım.

İlginizi Çekebilir!

Seyahat Edenler İçin En Güzel Yılbaşı Hediyeleri

Yılbaşı yaklaşıyor, sevdiklerinize ne hediye alacağınıza karar veremediniz mi? Eğer hediye almak istediğiniz arkadaşınız sizi sinir …