Jumbo Stay Hostel

Dünyanın En İlginç Hostelleri

Ağaç Evler, Türkiye

Kadir'in Ağaç Evleri | Türkiye
Kadir’in Ağaç Evleri | Türkiye

Olimpos’a yolu düşen herkes Kadir’in Ağaç Evleri’ni bilir. Dünya’nın en ilginç hostelleri arasında yer alan Kadir’in Ağaç Evleri doğanın içinde, oldukça keyifli bir konaklama imkanı sunmakta. Kaldığınız süre boyunca doğa yürüyüşleri, tırmanışlar, manzara seyirleri gibi farklı aktiviteler konusunda da yardım bulabileceğiniz mekanda konaklamak için en iyi zamanlar ilk veya son bahar ayları.

Gecelik 12 €’dan başlayan fiyatlarla.
Detaylı bilgi almak veya rezervasyon yaptırmak için Kadir’in Ağaç Evleri‘ni ziyaret edebilirsiniz.

7 Yorumlar

  1. insanın canını çektiren site yapmayın, günah

  2. Hollanda’ya gitmek şart oldu, her geçen gün ilginç bi yanı ile karşılaşıyorum

  3. YHA Kaikoura Hostel‘de kalma fırsatı yakalayanlardanım. Bir yanınızda dağlar, diğer yanda deniz, fok balıkları, albatroslar… Balina görmek isteyenler için de uygun bir destinasyon.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında Güneş AKDOĞAN

10 yıldır hayal kurdum, planlar yaptım, herkese anlatıp durdum. İstediğim tek şey Dünya’yı görmekti. Bize gösterilen yerleri değil, adını duymadığım, komşu şehirde yaşayanların bile bilmediği yerleri görmek istedim. 2 Ocak 2012 tarihinde hayal kurmayı bıraktım, sırtçantamı yüklendim ve yola çıktım. Binlerce km yolu yürüdüm, okyanusu yelkenle geçtim, yağmur ormanlarında yaşadım.

İlginizi Çekebilir!

Seyahat Edenler İçin En Güzel Yılbaşı Hediyeleri

Yılbaşı yaklaşıyor, sevdiklerinize ne hediye alacağınıza karar veremediniz mi? Eğer hediye almak istediğiniz arkadaşınız sizi sinir …