Jumbo Stay Hostel

Dünyanın En İlginç Hostelleri

Hapishane Hostel, İsveç

Langholmen Hostel | İsveç
Langholmen Hostel | İsveç

Hemen endişelenmeye başlamayın, bu hapishanede kalan herkese hücrelerin anahtarları da teslim edilmekte. Dünyanın en ilginç hostelleri arasında liderliği hakeden Stockholm’de bulunan Langholmen Hostel ziyaretçilerine oldukça sıradışı ve benzersiz bir deneyim sunmakta. Eskiden hapishane olarak kullanılan Crown Remand Hapishanesi (Kronohäktet) tamamen yenilenerek eşsiz bir hostele dönüştürülmüş. 2 ve 4 kişilik hücrelerden oluşan hostelde kafeterya, ortak alan ve hapishane temalı hediyeliklerin satıldığı bir de hediyelik dükkanı bulunmakta.

Gecelik 23.93 €’dan başlayan fiyatlarla.
Detaylı bilgi almak veya rezervasyon yaptırmak için Långholmen Hostel‘i ziyaret edebilirsiniz.

7 Yorumlar

  1. insanın canını çektiren site yapmayın, günah

  2. Hollanda’ya gitmek şart oldu, her geçen gün ilginç bi yanı ile karşılaşıyorum

  3. YHA Kaikoura Hostel‘de kalma fırsatı yakalayanlardanım. Bir yanınızda dağlar, diğer yanda deniz, fok balıkları, albatroslar… Balina görmek isteyenler için de uygun bir destinasyon.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında Güneş AKDOĞAN

10 yıldır hayal kurdum, planlar yaptım, herkese anlatıp durdum. İstediğim tek şey Dünya’yı görmekti. Bize gösterilen yerleri değil, adını duymadığım, komşu şehirde yaşayanların bile bilmediği yerleri görmek istedim. 2 Ocak 2012 tarihinde hayal kurmayı bıraktım, sırtçantamı yüklendim ve yola çıktım. Binlerce km yolu yürüdüm, okyanusu yelkenle geçtim, yağmur ormanlarında yaşadım.

İlginizi Çekebilir!

Seyahat Edenler İçin En Güzel Yılbaşı Hediyeleri

Yılbaşı yaklaşıyor, sevdiklerinize ne hediye alacağınıza karar veremediniz mi? Eğer hediye almak istediğiniz arkadaşınız sizi sinir …