Ana Sayfa / Seyahat İpuçları / Seyahat Ederken / BonusBay ile Daha Ekonomik Seyahatler
booking

BonusBay ile Daha Ekonomik Seyahatler

Yeni bir seyahat öncesi plan yaparken internetin tüm nimetlerinden faydalanmaya çalışıyorum. Eminim sizler de zaman kazanmak amacıyla benim gibi bir çok farklı web sitesinden bilet alıyor, rezervasyon yapıyor hatta şehir turlarına katılmayı tercih ediyorsunuz. Bu deneyimi bir adım ileriye taşıyarak yaptığınız harcamalar karşılığı ücret iadesi almaya ne dersiniz? Bonusbay.com ile bu mümkün.

seyahat

Türkiye pazarına yeni giren BonusBay.com ile yaptığınız harcamalar karşılığı farklı oranlarda ücret iadesi almanız mümkün. Böylece seyahat harcamanızdan tasarruf edebilirsiniz. Moda’dan elektroniğe, eğlenceden finansa kadar çok farklı kategorilerde 250 mağaza ile çalışan BonusBay bünyesinde benim ilgimi çeken bölüm “Seyahat” kategorisi oldu. Seyahat edenlerin çok yakından tanıdığı ve sık sık kullandığı hotels.com, booking.com, tatilsepeti, gezinomi, tripsta ve daha bir çok mağazadan yapacağınız alışverişlere karşılık farklı oranlarda ücret iadesi almanız mümkün.

favoriler

BonusBay Nasıl Çalışır?

Bonusbay.com kullanımı son derece basit bir arayüze sahip. Sol taraftaki menüden isterseniz tüm mağazaları görüntüleyebilir veya kategorilere göre ayrılmış listelere ulaşabilirsiniz. Alışveriş yapmak istediğiniz mağazanın bağlantısını takip edince karşınıza ilgili mağazanın iade oranı ve şartları gelecek. Bu ekranda “Bonus Al” butonu ile istediğiniz mağazaya yönlendirileceksiniz. Eğer siteye kayıtlı değilseniz bu adımda kayıt olmanız istenecektir.

booking

Bundan sonrası ise oldukça kolay. Alışverişinizi tamamlayıp ödemenizi yaptıktan sonra gerekli tutar BonusBay.com hesabınıza aktarılıyor. Aldığınız bonuslar 30 TL’yi geçtikten sonra nakit ödeme talep edebiliyorsunuz.

Kullanım kolaylığı ve sunduğu fırsatlar ile Bonusbay.com kesinlikle üye olmayı isteyeceğiniz bir site.

Hakkında Güneş AKDOĞAN

10 yıldır hayal kurdum, planlar yaptım, herkese anlatıp durdum. İstediğim tek şey Dünya’yı görmekti. Bize gösterilen yerleri değil, adını duymadığım, komşu şehirde yaşayanların bile bilmediği yerleri görmek istedim. 2 Ocak 2012 tarihinde hayal kurmayı bıraktım, sırtçantamı yüklendim ve yola çıktım. Binlerce km yolu yürüdüm, okyanusu yelkenle geçtim, yağmur ormanlarında yaşadım. Google+
Önceki Evden Bile Çıkmadan Otobüs Bileti Nasıl Alınır?
Sonraki Kurban Bayramı Tatili İçin Öneriler: BAE

İlginizi Çekebilir!

hafiza-karti

Seyahat Ederken Fotoğraflarınızı Güvende Tutun

Seyahat ederken çektiğiniz fotoğraf ve videoları vakit harcamadan yedeklemek ve uygun şekilde muhafaza etmek son …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir