BKM Express’ten 1 Milyon Mil… Uçmaya Hazır mısınız?

Yoksa siz hala online alışverişlerinizde kredi kartı bilgilerinizi mi giriyorsunuz? Oysa Türkiye’nin dijital cüzdan uygulaması BKM Express kredi kartı bilgilerinizi girmeden online alışveriş yapmanıza imkan veriyor. Sıkı durun, bu uygulamayı kullananların sayısı 1 milyonu çoktan geçti. Uygulamayı hala denemediyseniz acele edin, çünkü müthiş bir kampanya başladı: Ekim 2015 boyunca toplamda tam 1 milyon Mil BKM Express’ten hediye!

Türkiye’nin dijital cüzdanı BKM Express’e ilgi çığ gibi büyüyünce Bankalararası Kart Merkezi (BKM) bu ilgiyi benzersiz bir kampanyayla ödüllendirmeye karar verdi. Ulaşımdan akaryakıta, tekstilden gıdaya onlarca sektörde alışveriş deneyimine farklı bir boyut katan BKM Express şimdi de 10 kişiye 100 bin Mil hediye ediyor. 1 milyonu geçen üye sayısını tam 1 milyon mille kutlamak isteyen BKM Express bu kampanya için Miles&Smiles ile iş birliğine gitti. Ayakları yerden kesecek bu kampanyada, üye işyerlerinden BKM Express ile alışveriş yapan kullanıcılar her alışverişlerinde bir çekiliş hakkı kazanıyor. Kampanya 31 Ekim 2015’e kadar sürecek.

BKM Express ile henüz tanışmayanlar için uygulamadan kısaca bahsetmekte yarar var. BKM Express basit, hızlı, güvenli ve kolay bir ödeme sistemi. BKM tarafından 2012’de hayata geçirilen bu uygulama sayesinde internet üzerinden kart bilgisi paylaşılmadan alışveriş yapılıyor. Kart bilgisi paylaşılmadığı için güvenlikle ilgili endişeler tamamen ortadan kalkıyor. Üstelik BKM Express’in iPhone ve Android uygulamaları üzerinden para transferi de yapılabiliyor, hem de 7 gün 24 saat… Dijital cüzdan uygulaması BKM Express’i ücretsiz olarak akıllı telefonuna indirip kartlarını dijital cüzdanına ekleyenler hem kartlarını yanında taşımak zorunda kalmıyor hem de ödemelerde daha yüksek hıza kavuşuyor. Şimdi uygulamayı indirmenin ve kampanyada çekilişe katılmanın tam zamanı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında Güneş AKDOĞAN

10 yıldır hayal kurdum, planlar yaptım, herkese anlatıp durdum. İstediğim tek şey Dünya’yı görmekti. Bize gösterilen yerleri değil, adını duymadığım, komşu şehirde yaşayanların bile bilmediği yerleri görmek istedim. 2 Ocak 2012 tarihinde hayal kurmayı bıraktım, sırtçantamı yüklendim ve yola çıktım. Binlerce km yolu yürüdüm, okyanusu yelkenle geçtim, yağmur ormanlarında yaşadım.

İlginizi Çekebilir!

Alo Bilet Hattı ile En Ucuz Thy Uçak Biletleri

Uçak yolculukları özellikle uzak mesafeler için sıklıkla tercih edilir. Yolculuk öncesi ve uçuş boyunca hava yolu şirketlerinin …